Beton Towarowy

Beton Towarowy


Najwyższej jakości

Beton Towarowy

beton_handbud
RodzajCena NETTO m3Cena BRUTTO m3
PODBUDOWA 1,5- 2,5 MPA96,00118,08
BETON TOWAROWY B5150184,50
BETON TOWAROWY B7,5186228,78
BETON TOWAROWY B10200246,00
BETON TOWAROWY B15220270,60
BETON TOWAROWY B17,5245301,35
BETON TOWAROWY B20260319,80
BETON TOWAROWY B25275,00338,25
BETON TOWAROWY B30290,00356,90

DODATKOWE USŁUGI

USŁUGACENA NETTOCENA BRUTTO
TRANSPORT BETONU DO 10 km za m32024,60
TRANSPORT BETONU DO 20 km za m33036,90
TRANSPORT BETONU DO 30 km za m34049,20
POMPA DO BETONU (przepompowanie) m33036,90
Transport betonu poniżej 4 m3 do 40 km przebiegu100123
Transport na terenie miasta powyżej 4 m3GRATIS!!!GRATIS!!!

Powyżej 20 m3 betonu możliwość negocjacji cen

Firma Budowlana HANDBUD to sprawdzony producent szerokiego asortymentu materiałów budowlanych. Podstawowym produktem przedsiębiorstwa jest beton towarowy, znany z bardzo dobrej jakości i stabilności parametrów technicznych, spełniających oczekiwania klientów. Produkcja tego materiału jest prowadzona przy użyciu węzła betoniarskiego „STETTER”, o bardzo dużej wydajności. Proces produkcji jest na bieżąco analizowany, a wyroby są badane i atestowane w laboratorium.

W oparciu o dobrą markę betonu i wiedzę zdobytą przy jego wytwarzaniu HANDBUD rozwinął produkcję szerokiej gamy materiałów budowlanych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym i drogowym.

Kontakt nr 508 264 297 produkcja@handbud.pl
Zakład Produkcyjny: tel/fax (082) 57 23 627
beton

Poleć to przyjaciołom